Serwisy online Serwisy online


Dodaj/aktualizuj dane firmy

pkt.pl to pomocne i doceniane na rynku źródło, gdzie znajdziesz odpowiednie i kompletne oferty firm sprzedających na lokalnych rynkach różne produkty i usługi - dostępne zawsze - 24/7, online i mobilnie.

Dbamy o naszych Użytkowników.
Ciągle się rozwijamy i ulepszamy serwis, wprowadzając nowe funkcjonalności, dzięki którym znalezienie najbardziej trafnej oferty, dopasowanej do indywidualnych oczekiwań i preferencji użytkowników staje się prostsze i szybsze.
Z wyszukiwarki pkt.pl w Polsce korzysta już ponad 3,8 mln użytkowiników (Dane: Google Analytics).
 
Dbamy o Ciebie.
Nieustannie optymalizujemy serwis pkt.pl, aby na najbardziej popularne zapytania o produkty i usługi na lokalnych rynkach być na najwyższej pozycji pośród wyszukiwarek Yellow Page.
Dzięki temu pkt.pl to wysoko pozycjonowana w Internecie wyszukiwarka, pomocna w znalezieniu potencjalnych klientów,  chcących kupić produkty i usługi oferowane w różnych branżach – konsumenckich oraz biznesowych.
 
Zapewniamy zapewniamy Ci dotarcie do atrakcyjnej grupy odbiorców zdecydowanych na zakup Twojego produktu lub usługi.
Użytkownicy wyszukiwarki pkt.pl to osoby poszukujące aktualnych i kompletnych informacji o produktach i usługach, prowadzące aktywny styl życia, otwarte na nowości, stale szukające inspiracji oraz produktów i usług, które mają to coś! Cenią sobie czas i szybkość dotarcia do odpowiednich informacji, niezbędnych w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
 
Oferujemy Ci atrakcyjne Wizytówki, dzięki którym przez 365 dni możesz przyciągnąć i zainteresować użytkowników swoją ofertą, tak by kliknęli, zadzwonili i kupili właśnie w Twojej firmie.
Optymalna to wizytówka wykorzystująca w 100% język reklamy. Powinna zawierać logo firmy, slogan reklamowy, precyzyjną i treściwą listę oferowanych produktów, usług, marek i specjalizacji, wzbogaconą o mocne zdjęcia. I co najważniejsze – powinna zawierać obszerny wykaz najbardziej popularnych słów kluczowych, jakie najczęściej wpisują potencjalni klienci, gdy chcą kupić oferowane w danej branży produkty i usługi.

Oferujemy Ci wartość dodaną –  prezentację firmy przez cały rok w wersji mobilnej ‘mobile.pkt.pl'
Wersja mobilna ‘mobile.pkt.pl' dostępna jest na urządzeniach przenośnych, w aplikacjach na urządzenia mobilne iPhone i iPad oraz na telefony oparte na systemie Android. Dowiedz się więcej o mobilnych wyszukiwarkach pkt.pl
 
pkt.pl to nowoczesna, aktualna i dopasowana do oczekiwań i preferencji użytkowników wyszukiwarka firm oferujących produkty i usługi na lokalnych rynkach – dostępna zawsze – 24/h, Online i Mobilnie.

Skontaktuj się z Nami.
Nasi doradcy profesjonalnie pomogą wybrać właściwe rozwiązanie, dopasowane do oczekiwań i możliwości każdej firmy – także Twojej Firmy!
Decyzja należy do Ciebie, jak i w jakim stopniu chcesz wykorzystać możliwości dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych kupujących produkty i usługi oferowane w branży, w której działasz.
 
Daj się znaleźć swoim Klientom. Reklamuj się na pkt.pl